1 Svarīgākais dzīves uzdevums, ko vari izdarīt jau šodien

Share on FacebookShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

Tu esi izglītots, strādā labu darbu, esi nodrošināts un augstāk par visu vērtē personīgo komfortu. Tu negribi bērnus, bet, ja gribi, tad tikai pie nosacījuma, ka vari viņiem nodrošināt to labāko.

Ja esi sieviete zini, ka materiālajai labklājībai nav korelācija ar tavu bioloģisko pulksteni.

Iespējams, ka pēc 10 – 20 gadiem Tu būsi bagāta, bet tad jau būs par vēlu. Pēdējā brīdī varbūt paspēsi dzemdēt vienu spēkavīru, ko čubināsi, mīlēsi un lielosi. Ja esi vīrietis, situācija nav tik dramatiska, jo palīdzēt bērnu radīšanā var arī 40 un 50 gados, bet ar sievietēm ir savādāk. Viņām iespējas dzemdēt ir īslaicīgas un atliekot šo procesu pārāk ilgi, var rasties daudzas problēmas un var arī vispār palikt bez pēcnācējiem.

Ko darīt, lai vecumdienas būtu laimīgas ?

Atsakies no saviem uzskatiem par savas brīvības prioritāti un pārkārto savu vērtību skalu. Ja esi reproduktīvā vecumā, dzemdē vismaz 2 – 3 bērnus. Šādā veidā Tu sadalīsi riskus, ka viens neattaisno tavas cerības, iet bojā satiksmes negadījumā vai izrādās ar citu orientāciju. Tas arī nodrošinās, ka vecumdienās būs, kam piezvanīt un būs kāds, kas apsveic dzimšanas dienā. Protams, šāds pozitīvs scenārijs ir spēkā tikai pie nosacījuma, ka attiecības būs labas vai vismaz puslīdz normālas, jo ir vecāki, kas ar bērniem nerunā gadiem ilgi un cenšas viens no otra maksimāli izvairīties.

Strādājot no rīta, līdz vakaram vairākos darbos, ne visiem ir laiks veltīt uzmanību bērnu audzināšanai. Tas nav pareizi un to ir iespējams labot, tomēr vēl labāk par saviem bērniem ir audzināt mazbērnus. Vairumā gadījumu tas nozīmē, ka Tu vari viņus lutināt, bet atbildība un īstā audzināšanas funkcija ir jāuzņemas pašiem vecākiem.

Paskaties par ko runā pensionāri. Viņi runā par slimībām, pensijām, seriāliem, bērniem un mazbērniem. Ja Tev nebūs bērni, runāsi tikai par pirmajiem trīs.

Uz kurieni virzās pasaule un kā to izglābt ?

Diemžēl lielākā daļa materiāli nodrošināto cilvēku saņemas maks. 1 – 2 bērniem. Tajā pašā laikā mēs varam novērot, ka sabiedrības zemākajos slāņos bērnu skaits ir būtiski lielāks. Nevaram apgalvot, ka visi šie cilvēki ir stulbi vai maz pelna. Bērnu audzināšana saviem spēkiem ir tas pats, kas auto uzturēšana, tikai prasa vēl lielākas rūpes. Būtiskākā atšķirība ir tā, ka auto nolietojas un zaudē savu vērtību, bet bērni kļūst lielāki un dividendes varēsi saņemt pēc vairākiem gadiem. Diemžēl šo sakarību saprot tikai retais un lielākā daļa izvēlas dzīvot tā it kā rītdiens nemaz nebūtu. Rezultāts ? Sabiedrība kļūst aizvien mazāk izglītota un cilvēki, kas ģenētiski ir intelektuāli visattīstītākie nevairojas. Iznākums ir sabiedrība, kur tūlītējs materiāls labums, klišejas, masu kultūra un perversijas kļūst par ikdienas normu. Vietējās elites, kurām šie procesi būtu jāregulē pakļaujas globālajam spiedienam un paši kļūst par masu kultūras daļu. Kas no tā visa var iznākt pēc 50 – 150 gadiem, varat redzēt filmā Idiocracy. Pievienoju treileri tepat lejā. Ja neesi redzējis, noskaties filmu. Internetā to var atrast par brīvu un novērtē kāda būs nākamo paaudžu nākotne, ja nerīkosies tūlīt.

2 thoughts on “1 Svarīgākais dzīves uzdevums, ko vari izdarīt jau šodien”

    1. Ja attiecības starp bērniem un vecākiem ir labas, tad ir tikai loģiski, ka bērni palīdz vecākiem. Ja Tev tā nav un nebūs, tad tā ir psiholoģiska vai finansiāla problēma tavā dārziņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.