Trīs vienkārši soļi ideālai ballītei

10 soļi, kā plānot lielisku ballīti

Rīkojot ballīti, ir svarīgi paturēt prātā, kā jūs vēlaties, lai ballīte tiktu perfekti izplānota. Ja plānojat ballīti kādam citam cilvēkam, paturiet prātā viņa intereses. Bet, ja ballīte tiek rīkota jums pašiem, noteikti paturiet prātā savus favorītus! Tas, kā jūs plānojat savu perfektu ballīti, atšķirsies no tā, kā to plāno kāds cits. Tāpēc šie ir tikai daži no labākajiem padomiem jūsu nākamajai ballītei. Bet man ir 10 labākie ballīšu plānošanas padomi, lai
kā plānot perfektu ballīti
1. Izlemiet par savas ballītes tēmu

Vispirms pārliecinieties, ka goda viesis zina, cik svarīgs viņš jums ir. Šis ir ballītes plānošanas profesionāļu padoms Nr. 1! Perfektas ballītes izveidošana ir atkarīga no tā, cik daudz pūļu tajā tiek ieguldīts jau iepriekš. Ja plānojat dzimšanas dienas ballīti, tā ir tēma, bet vai tā būs vienradžu pārbagātība vai izbēgšanas istaba? Vai tā ir svētku tēma? Noteikti izvēlieties perfektu tēmu pirms visa pārējā!
2. Kā plānot perfektu ballīti? Uzaiciniet viesus skaistā veidā

Izveidot skaistus ielūgumus ir viegli ar Basic Invite! Tāpēc izveidojiet ielūgumus, kas sniedz viesiem pietiekami daudz informācijas par datumu, laiku, vietu, ģērbšanās kodu un RSVP informāciju.

Basic Invite ir viena no nedaudzajām vietnēm, kas ļauj klientiem izvēlēties gandrīz neierobežotu krāsu izvēli ar tūlītēju priekšskatījumu tiešsaistē. Kad klienti ir izvēlējušies dizainu, viņi var mainīt katra kartes elementa krāsu. Tā kā ir vairāk nekā 180 krāsu izvēle, ielūgums noteikti būs tieši tāds, kādu to vēlaties. Ar to viņi atšķiras no gandrīz jebkura cita tiešsaistes kancelejas preču uzņēmuma.
Kā plānot perfektu ballīti
@BasicInvite

Jūs neatradīsiet citu tīmekļa vietni, kas piedāvā tik daudz pielāgošanas un personalizācijas iespēju kā Basic Invite! Viņu veikalā ir pieejams viss, sākot ar ielūgumiem un paziņojumiem un beidzot ar svētku kartītēm un pateicībām! Ja meklējat kaut ko īpašu vai unikālu, viņi var palīdzēt īstenot jūsu redzējumu, radot pārsteidzošu produktu tieši jums! To izstrādājumi ir drukāti uz augstas kvalitātes papīra, un tie pārsteigs visus jūsu nākamā pasākuma vai ballītes viesus. Vajadzības gadījumā jūs pat varat pasūtīt atbilstošas aploksnes!
Pielāgošanas iespējas, kā plānot perfektu ballīti

Basic Invite ir vairāk nekā 40 dažādas aplokšņu krāsas. Tā kā ir tik daudz iespēju, klienti var pielāgot aploksni ielūgumam. Visas aploksnes ir atplēšamas un aizlīmējamas, lai tās varētu ātri un droši aizvērt. Folijas kartītes ir pieejamas zelta, sudraba un rozā zelta krāsās. Klienti var izvēlēties plakanu vai reljefu foliju visiem Basic Invite folijas dizainiem.

Basic Invite piedāvā adrešu uztveršanas pakalpojumu, kas ļauj klientiem dalīties saitē Facebook, Twitter, Instagram vai jebkurā citā sociālajā medijā, lai pieprasītu draugu un ģimenes locekļu adreses. Adreses tiek saglabātas klienta kontā, un tās var izvēlēties dizaina veidošanas procesā. Basic Invite piedāvā saņēmēju adrešu drukāšanu bez maksas visiem karšu pasūtījumiem.
Kā plānot perfektu ballīti
@BasicInvite

Šobrīd Basic Invite piedāvā 15% atlaidi, izmantojot kupona kodu: 15FF51 Pārbaudiet viņu dzimšanas dienas ielūgumus, 30. dzimšanas dienas ielūgumus un 60. dzimšanas dienas ielūgumus!
3. Izvēlieties ēdienkarti

Apsveriet visas pārtikas alerģijas vai diētas ierobežojumus, kas jums jāņem vērā. Vai vēlaties, lai ēdiens būtu neformāls vai svinīgs? Vai ēdiens tiks pasniegts servīzes vai bufetes stilā?
4. Izvēlieties pasākuma norises vietu

Pārliecinieties, ka tā ir pietiekami liela, lai tajā varētu uzņemt visus jūsu viesus. Taču pārliecinieties arī, ka tā nav pārāk liela, lai nebūtu sajūta, ka tā norij jūsu ballīti. Perfekta norises vieta ir patiešām svarīga!
5. Uzstādīšana un dekorācijas

Sāciet gatavot dekorus! Izlemiet par krāsu gammu, par to, kā vēlaties, lai viss izskatās un kā jūtaties. Un neaizmirstiet, kā plānot perfektu ballīti – izvēlieties mūzikas atskaņošanas sarakstus. Jūs varat iet stilīgi vai ikdienišķi, bet jebkurā gadījumā pārliecinieties, ka dekorācijas ir krāsainas un priecīgas!
kā plānot perfektu ballīti
6. Kā plānot perfektu ballīti – izvēlieties mūziku gudri

Sastādiet atskaņošanas sarakstu un izveidojiet perfektu atmosfēru jautrībai! Ņemiet vērā personīgās vēlmes attiecībā uz mūziku un saglabājiet to daudzveidīgu. Piemēram, vai ballītē piedalīsies bērni? Vai kāds no ballītes apmeklētājiem ir vājdzirdīgs? Un noteikti ņemiet vērā arī citas personīgās vēlmes!
7. Plānojiet aktivitātes un izklaidi

Neļaujiet, lai jūsu maciņš uzņemas visus nopelnus par to, cik perfekta iznāk jūsu ballīte. Ja varat plānot ballīti ar neierobežotu budžetu, dariet to, bet, ja nē, nepārspīlējiet ar izdevumiem!
8. Sagatavojiet piemiņas lietas

Tas vienmēr ir īpašs akcents, ja apsverat iespēju no ballītes paņemt līdzpaņemtās piemiņas lietas. Vai jums būs dāvanas? Vai būs piemiņas lietas vai fotogrāfijas? Kā ar viesu reģistrācijas grāmatu? Ja vēlaties, lai jums būtu kādi piemiņas priekšmeti no pasākuma, noteikti plānojiet šo īpašo ballītes aspektu!
9. Izbaudiet savu ballīti!

Kad ballītes laiks patiešām ir pienācis, noteikti veltiet laiku tam, lai to patiešām izbaudītu! Kad esat pavadījis tik daudz laika, plānojot ballīti, var viegli būt tik ļoti izklaidīgs, ka tā it kā palaidīsiet to garām. Tāpēc veltiet laiku, lai patiešām iedziļinātos visās